Daha Detaylı Bilgi için Sizi Aramamızı İstermisiniz
Bilgi Formu

mühendis Bakısı

Sıkça Sorulan Sorular
 • Şeffaf Kartvizit ?
  050 Mic kalınlığa basılan PVC tabanlı uv baskı teknolojisi ile üretilen kartvizit türüdür Zor yıpranan su geçirmez farkı görünmek isteyen müşterilerimiz için üretilmektedir .

 • Kağıt Kalitesi ?
  0,50 mic. PVC basılır ilk ürettiğimiz günden beri aynı PVC üretilmektedir. Şeffaf Kartvizit Kağıt olarak iyi dönüşler aldığımız üründür.

 • Baskı Kalitesi ?
  UV teknolojisi ve son teknoloji makinelerde üretilmektedir resim dahi basılabilmektedir. Sınırsız Renk Trigromi Tekniği İle Basılmaktadır.

 • Köşeler Oval mi ?
  Ürünler Lazer Kesim ile kesilmektedir köşeler standart olarak oval üretilmektedir.
  düz kesimli üretimimiz mevcut değildir.


Yorumlar
 • sosyal medya yorumlarigwewa gueweweVeteriner için ne kadar farklı bir kartvizit yapılabilirse okadar farklı bir kart yaptılar 10 yıldız olsa verirdim Başarılar
 • sosyal medya yorumlariibrahim OlxcayÇok güzel oldu teşekkür ederim
Tüm Yorumları Göster
 • sosyal medya yorumlariM***** C*****Eczanemize Farklı bir kart arıyordum çok emek verdiler teşekkürler
Popüler Seçim
SEKTÖR MAĞAZASI

Kartvizit.com.tr Hakkında

Kartvizit Hizmetleri Nedir?

Kartviziti tanımlamak gerekirse daha çok firmalar ya da şahıslar için tasarlanıp hazırlanan ve üzerinde oldukça kısa tanıtma yazısı bulunan küçük kartlardır. Kartvizitler genellikle başka birine unvan, iş ve iletişim bilgisini vermek amacı ile yaptırılır.

Fakat bu durumdan çok daha fazlası vardır. Kişilere sunulan hizmetleri daha ön plana çıkartıp başarılı ve oldukça profesyonel bir algı yaratan kartvizit çeşitleri günümüz koşullarında oldukça fazla tercih edilip kullanılan pazarlama araçlarının en başında yer alır.

Günümüzde ilk defa kartvizit bastırma hizmeti almak isteyen  kişiler genellikle bunları öncesinde yakınında bulunan kişilere dağıtır. Kartvizit daha çok o kişinin belki de uzun yıllar boyunca uğraşıp çaba sarf ettiği başarısını temsil eder. Bununla kalmayıp kartvizit kişinin imzası anlamına gelir.

Devamını Oku

Online Tasarla!

Tasarım daha çok estetiğin ve yaratıcılığın bir araya gelmesi ile ortaya çıkan durumdur. Kartvizit tasarımı da tıpkı başka tasarımlar gibi bir sanat ister. Kartvizit tasarlamak en çok el becerisi, yaratıcılık ve estetik gereksinimine ihtiyaç duyar.

Bu gibi durumların yanı sıra kartvizit tasarımının en önemli detayı tasarlamak istediğiniz kartvizitin tam olarak sizi ifade etmesi gerekir. Bu ise daha çok sizi anlayan ve dikkat eden bir tasarımcının elleriyle yapacağı kartvizit sayesinde mümkündür. En çok da dikkat edilmesi gereken durum renk seçimidir. Renk seçiminde sizin veya markanızın ruhunu yansıtma detayı oldukça önemlidir. Bu yüzden bu detaya dikkat etmek gerekir.

Her renk genel olarak o rengi ilk gördüğümüz anda beynimizde başka algılar yaratıp psikolojimizi etkiler. Kimi renkler stres, sinir, öfke, üzüntü ve kaygı gibi olumsuz duyguların tetiklenmesinde etkiliyken kimi renkler ise daha çok neşe, mutluluk, sevinç ve huzur gibi olumlu duygulara yol açar. Bu yüzden sizler de sizi ve firmanızı en iyi yansıtacak tasarımı oluşturabileceğinizi düşünüyorsanız OnlineTasarla sayfamızı ziyaret edin !

Grafiker Tasarlasın!

Nasıl bir kartvizit yapılması gerektiği hakkında bu konuda en iyi yardımcı olacak kişi grafikerdir. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak sizin işletme yerinize göre uygun renkte ve şekilde kartvizit tasarımları sunumunu yapabilir.

Tasarım oldukça beceri ve dikkat gerektiren bir sanattır. Bu nedenle hangi işin ya da neyin üzerinde çalışılıyor ise dikkat etmek gerekir. Tek yapmanız gereken gerekli olan bilgileri verip ne tür bir şey düşündüğünüz hakkında bilgi vermektir. Geriye kalan tasarımı en iyi şekilde grafiker size sunar. Beklediğiniz bir sonuç ile karşılaşma imkânınız çok yüksek olur.

Çok fazla çeşitte, boyutta ve renkte kartvizit çeşitleri bulunur. İçinize sinen beğendiğiniz ürünün tasarımını yaptırabilirsiniz. Akılda kalıcı bir renk seçimi yapılması en öncelikli konulardan bir tanesidir. Hangi rengin sizin için daha uygun, daha akılda kalıcı ve daha dikkat çekici olduğuna karar verildikten sonra gerekli uygulamalara başlanır. Üstelik Grafiker Tasarlasın seçeneğimiz ise siz değerli müşterilerimizin  memnuniyeti  için ücretsizdir.

Baskı Merkezi Ne Demek?

Günümüzde ofset baskı genelde dijital baskı ile kıyaslandığı zaman çok daha az maliyetli olur. Bu durumun en başlıca sebebi ise tek seferde 1 milyon adete kadar baskının yapılıyor olmasından kaynaklı olur. Baskı tekniklerine bakılacak olursa da ofset baskı pek çok kimyasal madde kullanılıp da yapılır. Bu durumla kaynaklı olarak hata olasılığı dijital baskıya göre oldukça fazla olur.

Dijital baskı özellikle teknik süreci hızla değişime uğrayan ve gelişen sektörler  açısından uygun olur. Örnek verilecek olur ise hızlı bir reklam kampanyası oluşturmak istiyorsunuz ve bunun içinde çok bir vaktiniz yok.

Hal böyle olunca da ofset baskıdan ziyade dijital baskı tercih etmek size zaman açısından ciddi bir şekilde avantaj kazandırır. Fakat dijital baskı durumunda basım adet sayısı ne kadar artar ise maliyet durumu da ofset baskıya göre artış gösterir. Ancak vakti  nakit olarak gören işletme sahibi ve çalışanlar Baskı Merkezi  hizmetimizle kolaylıkla çalışabilirler.

 

SSS- Sıkça Sorulan Sorular

Kartvizit Siparişim Kaç Günde Baskıdan Çıkar?

Kartvizit siparişi daha çok adet sayısına bağlı olarak 5 gün içerisinde müşteriye teslim edilir. Çünkü kartvizit çeşitleri çift taraflı ve tek taraflı olarak ikiye ayrılır. Firmaların istek durumuna göre kabartma , altın yaldız ve gümüş yaldız gibi güzel detaylara yer verilebilir. Gerekli detaylar yeteri kadar eklenmelidir çünkü hem vakit hem nakit maliyetini sınırlı tutacaktır. 

Tasarımlar Ücretli Mi?

Tasarımları dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Tasarım esnasında ekstra bir ücret talep edilmez. Dilediğiniz şekilde ve renkte bir kartviziti online olarak kendiniz yapmak isterseniz elbetteki bu durum ücretsizdir.

Kargo Ücretli mi?

Belirli bir adet sayısına kadar kargo ücreti alınabiliyor. Örneğin çok az bir miktarda kartvizit basılacak ise kargo bedeli alınabilir. Fakat fazla bir adette kartvizit gönderilecek ise kargo ücretsiz olabilir.

Mağazanız Var mı?

Ebetteki Bakırköy de yer alan bir mağazamız bulunuyor. Olası bir kartvizit ihtiyacında bizlere ulaşabilirsiniz. Hafta içi her gün 09.00- 18.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Kartvizit Ücretleri Ne Kadar?

Genellikle kartvizit ücretleri müşterinin seçmiş olduğu kartvizit ve ekstra isteklerine göre değişkenlik gösterir. Pek çok çeşide sahip kartvizit çeşidi bulunur. Kendi bütçe durumunuza göre bir modeli tercih edebilirsiniz. 


Vizyon ve Misyonumuz!

Uzun yıllardan beri neredeyse  tüm sektörlere hizmet veren  firmamız bir hayli tercih edilip beğeniliyor. Pek çok firma sahiplerine tasarımlar sunması sebebiyle mağazalarımız yoğun ilgiye maruz kalabiliyor. Yalnızca mağaza yerinden değil aynı zamanda internet üzerinden online olarak yalnız başınıza ya da bizler ile tasarımlar yapmanız da mümkündür.

Farkımız ürün gamımız dır. Kartvizit tasarımına dair tüm hizmet çeşitlerini bünyemizde barındırmaktayız. Asıl politikamız özgürlükçü ve inovatif tasarımları özgürce gerçekleştirmektir. Tercih edebileceğiniz kartvizit çeşitleri ise altın yaldızlı kartvizit, laklı kartvizit, özel kesimli, kalın kartvizit ve Kraft kartvizit gibi çeşitleri yer alır.

Ürün içeriğine bakıldığında firma ya da iş yeriniz için hazırlayacağınız ya da hazırlatabileceğiniz birçok ürün çeşidi bulunur. Her birinin kişilere ulaşım amacı farklı olur. Fakat dağıtıldığı taktirde firma yerleri talep görmeye başlar.

Hazırlatabileceğiniz ürünler ise fatura, magnet, kartvizit çeşitleri, el ilanı, cepli dosya, bloknot ve promosyon ürünleri gibi çeşitlerdir. Yaptırmak istediğiniz ürünün adedini, nasıl bir tasarıma sahip olması gerektiğini ve rengini bildirmeniz yeterlidir. 

Sektörler

Satış Ofisi - Bakırköy
0850 550 52 78 info@kartvizit.com.tr (09,00 - 18,00 Sattleri arası hafta içi hergün)

BAKIRKÖY SATIŞ OFİSİ

Zuhurat Baba Mahalesi Şükren Çiftliği Sk No:15/2 Bakırköy/İstanbul

Pazartesi - Cuma 09,00 - 18,00

Fındıkzade Yurtdışı Satış Org. Oğuzhan Caddesi Aras Pasajı No 2

Fabrika Şekerpınar, Beste Sk., 41420 Çayırova/Kocaeli

Detaylı İncele
Kartvizit © 2010-2022 kartvizit.com.tr. All rights reserved.