Daha Detaylı Bilgi için Sizi Aramamızı İstermisiniz
Bilgi Formu

Kalın Kartvizit

4.8 12 Değerlendirme
700 Gr Mat Kuşe Kağıt
Lak Kabartma logo
Mat Selefonlu
oval ve köşeli kesim
  Ücretsiz Kargo   4 -5 İş Günü Üretim 250 Adet 1.000,00 ₺ (Kargo ve Kdv Dahil)

Kalın Kartvizit Nedir?

En popüler, En çok satanlar listesinin yıllardır birinci sırası ''Kalın Kartvizit'' 700 gr kalınlık mat kuşe ve mat selefon olan bu ürün logolar kabartmalı ve kredi kartı kalınlığındadır,Avukat kartvizitlerinde kurumsal firmalar ve üst düzey yönetici kartvizitlerinde kullanılan bu tür kartvizit örneklerinde her zaman farkını ortaya koymuştur. kalın kartvizitler 3-4 iş gününde üretim süresi ile müşterilerimizin sipariş tercihleri arasında yerini bulmuştur.


Kalın Kartvizit Siparişi Nasıl Verilir?

Kartvizit.com.tr de Kalın kartvizit siparişi vermek oldukça kolaydır. Öncelikle istediğiniz ürün üzerinden Satış kanallarından bilgileri doldurup sepete eklemelisiniz. Ardından sepetinize giderek siparişinizi tamamlayarak siparişin tasarım aşamasına geçmelisiniz.tasarım için size panel üzerinden dönüş yapacağız bu adımları tamamlayıp onay verdiğinizde baskıya alacağız.


Kalın Kartvizit Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Yeni tasarımları tercih etmeniz farklı bir kartvizite sahip olmanızı sağlar, kartvizit.com.tr de tasarımlar sürekli yenilenmektedir.
• Şirket logonuza kartvizitlerde mutlaka yer vermelisiniz.
• Sitemizdeki kartvizit örneklerini gezerek ilham alabilir. bu tasarımları tarafınıza uygun şekilde değiştirebilirsiniz kartvizitinizi online tasarlama editörinde tasarlayabilir sıradanlıktan sıyrılabilirsiniz.
• Temel iletişim bilgilerinizin ve logo renk tonu firmanız eski kartvizit bilgileri gibi tasarıma yardımcı olacak doneleri tasarımcıya notlar bölümüne yazmayı unutmayınız.
• Kartvizit bilgileri arasına sosyal medya hesaplarınızı eklemeyi unutmayın günümüzde oldukça önemli qr kod ile bunları minik bir kod haline dönüştürebilirsiniz grafikerinizden yardım alın.
• Birden fazla isme kartvizit tasarlatmak isterseniz önce bir isim için talep acın daha sonra yazışma ekranından grafikeriniz tüm ürünleri ve diğer isimleri ekletebilirsiniz.

Mat Selefonlu Kartvizit

Mat Selefonlu Kartvizitler 350 gr kağıt üzerine baskılı ve mat selefon kaplı ürünlerdir. genel olarak çok hızlı kartvizit tüketen müşterilerimizin tercihidir. Kartvizitler genellikle başka birine unvan, iş ve iletişim bilgisini vermek amacı ile yaptırılır. Fakat bu durumdan çok daha fazlası vardır. Kişilere sunulan hizmetleri daha ön plana çıkartıp başarılı ve oldukça profesyonel bir algı yaratan kartvizit çeşitleri günümüz koşullarında oldukça fazla tercih edilip kullanılan pazarlama araçlarının en başında yer alır. Günümüzde ilk defa kartvizit bastırma hizmeti almak isteyen kişiler genellikle bunları öncesinde yakınında bulunan kişilere dağıtır. Kartvizit daha çok o kişinin belki de uzun yıllar boyunca uğraşıp çaba sarf ettiği başarısını temsil eder. Bununla kalmayıp kartvizit kişinin imzası anlamına gelir.


Online Tasarla!

Tasarım daha çok estetiğin ve yaratıcılığın bir araya gelmesi ile ortaya çıkan durumdur. Kartvizit tasarımı da tıpkı başka tasarımlar gibi bir sanat ister. Kartvizit tasarlamak en çok el becerisi, yaratıcılık ve estetik gereksinimine ihtiyaç duyar. Bu gibi durumların yanı sıra kartvizit tasarımının en önemli detayı tasarlamak istediğiniz Avukat Kartvizitin tam olarak sizi ifade etmesi gerekir. Bu ise daha çok sizi anlayan ve dikkat eden bir tasarımcının elleriyle yapacağı kartvizit sayesinde mümkündür. En çok da dikkat edilmesi gereken durum renk seçimidir. Renk seçiminde sizin veya markanızın ruhunu yansıtma detayı oldukça önemlidir. Bu yüzden bu detaya dikkat etmek gerekir. Her renk genel olarak o rengi ilk gördüğümüz anda beynimizde başka algılar yaratıp psikolojimizi etkiler. Kimi renkler stres, sinir, öfke, üzüntü ve kaygı gibi olumsuz duyguların tetiklenmesinde etkiliyken kimi renkler ise daha çok neşe, mutluluk, sevinç ve huzur gibi olumlu duygulara yol açar. Bu yüzden sizler de sizi ve firmanızı en iyi yansıtacak tasarımı oluşturabileceğinizi düşünüyorsanız OnlineTasarla sayfamızı ziyaret edin !

Grafiker Tasarlasın!

Nasıl bir kartvizit yapılması gerektiği hakkında bu konuda en iyi yardımcı olacak kişi grafikerdir. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak sizin işletme yerinize göre uygun renkte ve şekilde kartvizit tasarımları sunumunu yapabilir. Tasarım oldukça beceri ve dikkat gerektiren bir sanattır. Bu nedenle hangi işin ya da neyin üzerinde çalışılıyor ise dikkat etmek gerekir. Tek yapmanız gereken gerekli olan bilgileri verip ne tür bir şey düşündüğünüz hakkında bilgi vermektir. Geriye kalan tasarımı en iyi şekilde grafiker size sunar. Beklediğiniz bir sonuç ile karşılaşma imkânınız çok yüksek olur. Çok fazla çeşitte, boyutta ve renkte kartvizit çeşitleri bulunur. İçinize sinen beğendiğiniz ürünün tasarımını yaptırabilirsiniz. Akılda kalıcı bir renk seçimi yapılması en öncelikli konulardan bir tanesidir. Hangi rengin sizin için daha uygun, daha akılda kalıcı ve daha dikkat çekici olduğuna karar verildikten sonra gerekli uygulamalara başlanır. Üstelik Grafiker Tasarlasın seçeneğimiz ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ücretsizdir.

Baskı Merkezi Ne Demek?

Günümüzde ofset baskı genelde dijital baskı ile kıyaslandığı zaman çok daha az maliyetli olur. Bu durumun en başlıca sebebi ise tek seferde 1 milyon adete kadar baskının yapılıyor olmasından kaynaklı olur. Baskı tekniklerine bakılacak olursa da ofset baskı pek çok kimyasal madde kullanılıp da yapılır. Bu durumla kaynaklı olarak hata olasılığı dijital baskıya göre oldukça fazla olur. Dijital baskı özellikle teknik süreci hızla değişime uğrayan ve gelişen sektörler açısından uygun olur. Örnek verilecek olur ise hızlı bir reklam kampanyası oluşturmak istiyorsunuz ve bunun içinde çok bir vaktiniz yok. Hal böyle olunca da ofset baskıdan ziyade dijital baskı tercih etmek size zaman açısından ciddi bir şekilde avantaj kazandırır. Fakat dijital baskı durumunda basım adet sayısı ne kadar artar ise maliyet durumu da ofset baskıya göre artış gösterir. Ancak vakti nakit olarak gören işletme sahibi ve çalışanlar Baskı Merkezi hizmetimizle kolaylıkla çalışabilirler.

4.8 12 Değerlendirme
Yayınla

H**** B****
Kalın Kartvizit

Ürün satın alan kullanıcı

Sipariş verirken biraz korkmadım degil normal piyasa ile arasında epeybi fark var açıkçası ama gelen ürün ve sorulan sorulara geri dönüşler müthiş sipariş durumu hakkında anlık ne yapıldığı ile ilgili bilgi vs vs tüm detayları paylaşıyorlar siparişteki ürün gelen ürünle bire bir oynama veya renk farkı yok güvenilir tavsiye ederim emeği geçen çalışanlara teşekkür ediyorum

21.04.2022

U D
Kartvizit

Ürün satın alan kullanıcı

Kalın Kart bastırdım oldukça kalın ve kabartmalı logo ürün izlenimi güzel beğendim tasarım konusunda zaten marka oldular birçok ürün tasarımını bizim için yaptılar teşekkürler

14.02.2022

S**** D*****
kalın kartvizitler

Ürün satın alan kullanıcı

eren beye teşekkürler kartlar harika geldi paketleme güzel ve hızlı

08.02.2022

M****** A****
Güzel

Ürün satın alan kullanıcı

Sürekli iş yaptırdığım Kartvizit.com.tr gayet güzel işler yapıyor ve en kısa sürede yolluyor. Teşekkür ederim

29.01.2022

Ş***** E****
Enka pazarlama

Ürün satın alan kullanıcı

çok kalın değil logoların kabartılması güzel çok hızlı geldi paketleme çok iyi 5 yıldız

19.01.2022

İ****** A******
Kalite güzel

Ürün satın alan kullanıcı

Baskılar yeni elimize ulaştı paketleme ürünler hediyeler güzel

12.01.2021

E***** K****
Aras Kargo rezalet

Ürün satın alan kullanıcı

Kargodan geri gitti aras kargo ile çalışmayın kartlar olması gerektiği gibi teslimat sorunu can sıkıcı

12.01.2020

Ö**** K******
şekilli kart

Ürün satın alan kullanıcı

Fotoğraf makinesi şeklinde kart çıkarttırdım sorunsuz geldi kargo ücretsiz olması güzel

12.01.2019

L****** K****
Teşekkürler

Ürün satın alan kullanıcı

Almanya dan sipariş verdim ups kargo ile gönderdiler baskı kaliteleri ve hizmetleri güzel sorunsuz elime ulaştı

11.01.2018

N******* R*****
kaliteli kurumsal firma

Ürün satın alan kullanıcı

Eczanemiz için yaptırdık çok beğendik yorum yapmak istedim işini iyi yapan firmalar takdir edilmeli teşekkür ederim güvenerek alabilirsiniz

11.01.2017

Ş**** S**********
ilgili ve hızlı

Ürün satın alan kullanıcı

Eren beye ilgisi için teşekkürler acelemiz vardı 3 günde kargoya verdiler süper kartlar geldi yanında gelen hediyeler kartlardan güzel teşekkür ederim

11.01.2016

K**** İ****
Sorunsuz Geldiler

Ürün satın alan kullanıcı

Ürünler sorunsuz elime ulaştı, kendi kutusunda 5 kutu olarak geldi kesimler güzel çok kalın değil 3 günde elime ulaştı teşekkürler

11.01.2015

SSS- Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim Kaç Günde Baskıdan Çıkar?
-Kalın kartvizitler onay sonrası 3-4 iş gününde baskıdan çıkar ve .

700 gr çok kalın mı ?
-Ortalama kredi kartı kalınlığındadır standart kartvizitlerin 2 katıdır

Logolar parlak mı ?
-Evet logolar parlak ve kabartmalıdır.

Köşeler oval kesilebilir mi ?
- 4 köşe oval kesilebilir ve bu ürün 3 iş gününde üretimi tamamlanır.

Tasarımlar Ücretli Mi?
-Tasarımları dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Tasarım esnasında ekstra bir ücret talep edilmez. Dilediğiniz şekilde ve renkte bir Avukat Kartviziti online olarak kendiniz yapmak isterseniz elbetteki bu durum ücretsizdir.

Kargo Ücretli mi?
-Belirli bir adet sayısına kadar kargo ücreti alınabiliyor. Örneğin çok az bir miktarda kartvizit basılacak ise kargo bedeli alınabilir. Fakat fazla bir adette kartvizit gönderilecek ise kargo ücretsiz olabilir.

Mağazanız Var mı?
-Ebetteki Bakırköy de yer alan bir mağazamız bulunuyor. Olası bir kartvizit ihtiyacında bizlere ulaşabilirsiniz. Hafta içi her gün 09.00- 18.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Selefon Nedir
-Selefon Baskı sonrası mat ve ince bir tabaka ile kartı kaplamaktır bu sayede kartlar boyaları cıkmaz ve daha dayanıklı olur

Hangi Kargo firması ile çalışıyorsunuz
-Yurt içi kargo ile gönderim yapılmaktadır ve ücretsiz kargodur.

Kartvizit Ücretleri Ne Kadar?
-Genellikle kartvizit ücretleri müşterinin seçmiş olduğu kartvizit ve ekstra isteklerine göre değişkenlik gösterir. Pek çok çeşide sahip kartvizit çeşidi bulunur. Kendi bütçe durumunu

Siparişler adetleri 2 ye bölüne bilir mi
-örnek vermek gerekirse 1000 adet bir kartvizit 500/500 adet olarak 2 isme bölünemez.

Siparişler hemen tasarlanır mı ?
-siparişler sıraya alınarak tasarlanmaktadır,ödeme yapan müşterilerimiz öcelikli olarak tasarım hizmetinden yararlanmaktadır.

Watsapptan sipariş verebilirmiyim ?

0850 550 52 78 numaralı watsapp hattından bilgi alabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Genel işleyiş Hakkında

satış kanallarımız üzerinden bizlere ulaşan tasarımlar size atanan grafiker tarafından düzenlenmekte onay için web sitemize yüklenmekte
sms ve maille bilgi verilmekte değişiklik ve onay ödeme süreci sonrası baskıya alınmaktadır.
tasarım süreci ödemeye yapmayan müşterilerimiz için yoğunluğa göre 4-24 saat arasındadır
ödeme yapan müşterilerimiz için 1-4 saat içerisindedir.

Online Tasarla
editör üzerinden tasarladığınız ve ödeme yaptığınız tasarımlar grafiker ekranına düşmektedir
tasarım sonrası size açılan panel üzerinden onayınız sonrasında baskıya alınır ve basım işlemi sonrası yurtiçi kargo ile kargolanır.

Tasarlat ve Bastır
Tasarımlarınızı prfesyonel grafikerler tarafından yapılmasını olanak veren bu sipariş kanalı ücretsizdir
beğendiğiniz tasarım yanından tasarla ve tasarlat butonunu kullanarak form aracılığı ile bize bilgilerinizi ulaştırmanız yeterli
grafikerimiz 8 saat içerisinde size bir tasarım gönderecektir.
Tasarım önceliği ödeme yapan müşterilerimizdedir. ödeme yapan müşterilerimize çalışma saatleri içeirisnde 2 saat dönüş yapılmaktadır

Sipariş takibi
sipariş takibi sitemizin üst bandında bulunan sipariş takibi ekranından veya sepettinizdeki tasarım satırından yapabilirsiniz


Watsapptan sipariş

0850 550 52 78 numaralı watsapp hattından bilgi alabilirsiniz.

Ödeme kanalları hakkında

Havale
Hesap numaralarımız üzerinden yaptığınız ödemler mesai saatleri içerisinde 45 dk muhasebe tarafından onaylanmakta
ve siparişe işlenmektedir bu süreç uzasa dahi ürünler baskıya girme sıralarını etkilemez.


Kredi Kartı
Kredi Kartı ödemelerinde aracı kuruluş İYZİGO dur bu kuruluş üzerinden ödeme almaktayız
sitemiz 128 bit şifreleme ile korunmaktadır.
iyizigo ileri derecede güvenlikli ödeme aracı firmasıdır.Kalın Kartvizit 700 gr
Kalın Kartvizit
Logo Lak Kabartma
Oval Kesimli


Oval ve düz kesilebilir
86 x 54 mm
Resim ve Zeminler İçin uygun


Üst Düzey Yöneticiler İçin
Kampanyalı Ürün
Hızlı Baskı


3-5 Günde Baskıdan Çıkar
yurt içi kargo ile
ücretsiz gönderim sağlanmaktadır

Ürünleri Daha detaylı
incelemeye ihtiyacınız mı var ?
Tasarım topluluğumuzun
yaratıcı, videolarını
izleyebilirsiniz
:)
Tasarım ilhamına mı
ihtiyacınız var?

Tasarım Ekibimiz yaratıcı, yaratıcı ve
biraz da zekidir - işinizi büyütmek
için tatlı tasarımlar,
ilham veren hikayeler ve
ipuçları için inceleyin

BLOG
PROFESYONEL TASARIMLARLA
ANINDA ETKİ YARATIN


üretiyoruz öğreniyoruz yenilikleri takip ediyoruz müşterilerimizin hikayelerine isteklerine uygun tasarımlar ve baskı çözümleri sunuyoruz çünki; bir kartvizitten çok daha fazlasıyız.

ÜRETMEDİĞİMİZ ÜRÜNÜ
SATMIYORUZ !

Kartvizit.com.tr bir matbanın dijitalleşmesi sonucu doğan ve tasarım gücü ile beğeni toplayan yetenekli gençlerin markasıdır, üretiyoruz, keyif alıyoruz bu yüzden çok seviliyoruz .

BİR KARTVİZİTTEN ÇOK
DAHA FAZLASI

Sadece kartvizit üretmiyoruz ofis içi ve ofis dışı tüm baskılı ürünler için çözümlerimiz var yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti yüksekolan her ürün için irtibata geçin.BASKI MERKEZİ

Hazır Tasarımları burda kağıtla buluştutuyoruz Siz Tasarlayın biz Basalım

Baskı Merkezi
ÜCRETSİZ DOSYA KONTROLÜ

info@kartvizit.com.tr maille tasarımınızı gönderin uygunluğunu kontrol edelim .

HAZIR ŞABLON İNDİR

Baskıya Hazır baskı şablonu indirin ve üzerinde tasarlayın

Baskı Merkezi
Tasarımınız Hazır mı ?

Sadece Baskı Hizmeti
Alabilirsiniz