Daha Detaylı Bilgi için Sizi Aramamızı İstermisiniz
Bilgi Formu

ŞeffafKartvizit

4.6 14 Değerlendirme
Sınırsız Renk + Beyaz Baskı
0.60 Mic. İthal Pvc
Vernik Kaplı Boya Akmaz
500 Adet Baskı İmkanı
  Ücretsiz Kargo   5-10 İş günü Üretim Süresi 500 Adet 690,00 ₺ (Kargo ve Kdv Dahil)

Şeffaf Kartvizit nedir ?

Şeffaf Kartvizit tanımlamak gerekirseöncelik kartvizitten başlamak olur günümüz teknolojisinde anlamını yitirdiği düşünülsede kartvizitler hala oldukça popüler isim, adres, ünvan, şirket telefonu, ve mailden ibaret değil bu kart oluşturduğunuz izlenimin bir parçası çok güzel bir ofisiniz hatta kocaman bir fabrikanız olabilir ancak kötü bir kartınız varsa kaliteli ve güzel karta sahip ancak kötü bir ofise sahip rakibiniz sizden önce yer alır işte tamda burada plastik kartvizitlerin en popüler olanı devreye giriyor şeffaf kartvizitler bu kartvizitler 0,60 mic pvc üzerine ultra viole ışık ile kurutulan baskı tekniği ile basılmaktadır ve ıslanmaz çıkmaz çok dayanıklı bir kartvizit ortaya çıkmaktadır şeffaf kartvizit


Şeffaf Kartvizit Siparişi Nasıl Verilir?

Kartvizit.com.tr de şeffaf kartvizit siparişi vermek oldukça kolaydır. Öncelikle istediğiniz ürün üzerinden Satış kanallarından bilgileri doldurup sepete eklemelisiniz. Ardından sepetinize giderek siparişinizi tamamlayarak siparişin tasarım aşamasına geçmelisiniz.tasarım için size panel üzerinden dönüş yapacağız bu adımları tamamlayıp onay verdiğinizde baskıya alacağız.


Şeffaf Kartvizit Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Yeni tasarımları tercih etmeniz farklı bir şeffaf kartvizite sahip olmanızı sağlar, kartvizit.com.tr de tasarımlar sürekli yenilenmektedir.
• Şirket logonuza şeffaf kartvizitlerde mutlaka yer vermelisiniz.
• Sitemizdeki Şeffaf kartvizit örneklerini gezerek ilham alabilir. bu tasarımları tarafınıza uygun şekilde değiştirebilirsiniz Şeffaf kartvizitinizi online tasarlama editörinde tasarlayabilir sıradanlıktan sıyrılabilirsiniz.
• Temel iletişim bilgilerinizin ve logo renk tonu firmanız eski kartvizit bilgileri gibi tasarıma yardımcı olacak doneleri tasarımcıya notlar bölümüne yazmayı unutmayınız.
• Kartvizit bilgileri arasına sosyal medya hesaplarınızı eklemeyi unutmayın günümüzde oldukça önemli qr kod ile bunları minik bir kod haline dönüştürebilirsiniz grafikerinizden yardım alın.
• Birden fazla isme kartvizit tasarlatmak isterseniz önce bir isim için talep acın daha sonra yazışma ekranından grafikeriniz tüm ürünleri ve diğer isimleri ekletebilirsiniz.

Şeffaf Kartvizit Tasarla!

Tasarım daha çok estetiğin ve yaratıcılığın bir araya gelmesi ile ortaya çıkan durumdur. Şeffaf Kartvizit tasarımı da tıpkı başka tasarımlar gibi bir sanat ister. Şeffaf Kartvizit tasarlamak en çok el becerisi, yaratıcılık ve estetik gereksinimine ihtiyaç duyar. Bu gibi durumların yanı sıra Şeffaf kartvizit tasarımının en önemli detayı tasarlamak istediğiniz Avukat Şeffaf Kartvizitin tam olarak sizi ifade etmesi gerekir. Bu ise daha çok sizi anlayan ve dikkat eden bir tasarımcının elleriyle yapacağı Şeffaf kartvizit sayesinde mümkündür. En çok da dikkat edilmesi gereken durum renk seçimidir. Renk seçiminde sizin veya markanızın ruhunu yansıtma detayı oldukça önemlidir. Bu yüzden bu detaya dikkat etmek gerekir. Her renk genel olarak o rengi ilk gördüğümüz anda beynimizde başka algılar yaratıp psikolojimizi etkiler. Kimi renkler stres, sinir, öfke, üzüntü ve kaygı gibi olumsuz duyguların tetiklenmesinde etkiliyken kimi renkler ise daha çok neşe, mutluluk, sevinç ve huzur gibi olumlu duygulara yol açar. Bu yüzden sizler de sizi ve firmanızı en iyi yansıtacak tasarımı oluşturabileceğinizi düşünüyorsanız OnlineTasarla sayfamızı ziyaret edin !

Şeffaf Kartvizit Grafiker Tasarlasın!

Nasıl bir Şeffaf kartvizit yapılması gerektiği hakkında bu konuda en iyi yardımcı olacak kişi grafikerdir. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak sizin işletme yerinize göre uygun renkte ve şekilde Şeffaf kartvizit tasarımları sunumunu yapabilir. Tasarım oldukça beceri ve dikkat gerektiren bir sanattır. Bu nedenle hangi işin ya da neyin üzerinde çalışılıyor ise dikkat etmek gerekir. Tek yapmanız gereken gerekli olan bilgileri verip ne tür bir şey düşündüğünüz hakkında bilgi vermektir. Geriye kalan tasarımı en iyi şekilde grafiker size sunar. Beklediğiniz bir sonuç ile karşılaşma imkânınız çok yüksek olur. Çok fazla çeşitte, boyutta ve renkte Şeffaf kartvizit çeşitleri bulunur. İçinize sinen beğendiğiniz ürünün tasarımını yaptırabilirsiniz. Akılda kalıcı bir renk seçimi yapılması en öncelikli konulardan bir tanesidir. Hangi rengin sizin için daha uygun, daha akılda kalıcı ve daha dikkat çekici olduğuna karar verildikten sonra gerekli uygulamalara başlanır. Üstelik Grafiker Tasarlasın seçeneğimiz ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ücretsizdir.

4.6 14 Değerlendirme
Yayınla

O**** B******
İyiki de böylesine kaliteli bir yer ile tanışmışım.

Ürün satın alan kullanıcı

İnanılmaz İlgili , sabırlı, Güleryüzlü, harika bi hizmet ile karşılaştım. Bu kadar kaliteli kartvizit ben de beklemiyordum. Herşey için çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık

14.02.2022

M****** B******
ilgili firma

Ürün satın alan kullanıcı

baskıda hata oldu geri alıp yeniden bastılar teşekkürler

08.02.2022

O**** T****
Mükemmel kalite ve müşteri memnuniyeti

Ürün satın alan kullanıcı

Hem baskı kalitesinden, hem de müşteri hizmetlerinden çok memnun kaldım. Şeffaf Kartvizit bastırdım Ayrıca yaşadığım ufak bir kargo sorunuyla da çok hızlı bi şekilde ilgilendiler.

29.01.2022

İ****** A*******
şeffaf kart

Ürün satın alan kullanıcı

eren beye teşekkürler ilgisi alakası için hiçbir ücret ödemeden tasarladılar kaliteli firma

19.01.2022

M**** B****** B*****
Şeffaf Kartvizit

Ürün satın alan kullanıcı

Ürünler çok güzel paketlenmişti en çok bunu beğendim minik hediyeler için teşekkürler.

12.01.2022

H**** K***** K*******
Gec Geldi

Ürün satın alan kullanıcı

10 günde ulaştı daha hızlı olmalı

11.01.2022

A* R**** C****
Kartvizit

Ürün satın alan kullanıcı

Avukatlık ofisi için yaptırdık net renkler bizim için önemliydi,hediyeler ilgi alaka için ayrıca teşekkür ederiz filiz hanım oldukça ilgi alaka gösterdi.

10.01.2022

A*** Ş*******
biraz geç geldi

Ürün satın alan kullanıcı

kağıt kartvizitlere göre daha uzun sürede geliyor ilk siparişimdi, grafikerler oldukça ilgili filiz hanıma teşekkürler

09.01.2022

O*** A***
şeffaf kartvizit

Ürün satın alan kullanıcı

Saydam plastik beğendim renkler saydam çıkıyor hızlı güvenlir

16.03.2021

F***** A*****
Süper Süper Süper

Ürün satın alan kullanıcı

Her şey için teşekkürler yeni tanıştım sizinle çok mutlu oldum tam istediğim hizmet

15.03.2021

T*** L****
Veteriner Şeffaf Kartvizit

Ürün satın alan kullanıcı

Harika çok beğendim

15.01.2021

M****** Y*****
Geçgeldi

Ürün satın alan kullanıcı

13 gün kart bekledik çok geç geldi baskı güzel

15.01.2021

C** B***
Kaliteli ??

Ürün satın alan kullanıcı

Önce tasarımı görüp ödeme yapmak güzel para odaklı firmalardan bıktık

09.01.2015

M***** Ş****
Herşey güzel

Ürün satın alan kullanıcı

Aynı gün tasarım yapıldı 1 haftada kargo ile geldi beğendim.

09.01.2014

SSS- Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim Kaç Günde Baskıdan Çıkar?
Şeffaf Kartvizitler uzun baskı sürelerine sahip ürünlerdir ortalama 7 iş gününde baskıdan çıkar.

Şeffaf Kartvizitler Boyalar çıkarmı ?
Kesinlikle çıkmaz uv ile kurutulur zorlama durumunda çizilir ancak dökülmez kağıt kartvizitlerden daha dayanıklıdır

Şeffaf Kartvizit Tasarımlar Ücretli Mi?
-Tasarımları dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Tasarım esnasında ekstra bir ücret talep edilmez. Dilediğiniz şekilde ve renkte bir Avukat Kartviziti online olarak kendiniz yapmak isterseniz elbetteki bu durum ücretsizdir.

Kargo Ücretli mi?
-Belirli bir adet sayısına kadar kargo ücreti alınabiliyor. Örneğin çok az bir miktarda kartvizit basılacak ise kargo bedeli alınabilir. Fakat fazla bir adette kartvizit gönderilecek ise kargo ücretsiz olabilir.

Tasarım Mağazanız Var mı?
-Ebetteki Bakırköy de yer alan bir mağazamız bulunuyor. Olası bir kartvizit ihtiyacında bizlere ulaşabilirsiniz. Hafta içi her gün 09.00- 18.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Şeffaf Kartvizit Ücretleri Ne Kadar?
-P.v.c kartvitiler ithal malzeme üzerine basılan ürünlerdir bu yüzden kura göre fiyatlanmaktadır.kağıt kartvizitlere göre %20 oranında daha pahalıdır.

Lak Kabartma Nedir
-Genellikle logoların üzerine su damlası gibi bir kabartma uygulanır bu uygulama saydamdır.

Hangi Kargo firması ile çalışıyorsunuz
-Yurt içi kargo ile gönderim yapılmaktadır ve ücretsiz kargodur.

Siparişler adetleri 2 ye bölünebilirmi
-örnek vermek gerekirse 1000 adet bir kartvizir 500/500 adet olarak 2 isme bölünemez.

Siparişler hemen tasarlanır mı ?
-siparişler sıraya alınarak tasarlanmaktadır,ödeme yapan müşterilerimiz öcelikli olarak tasarım hizmetinden yararlanmaktadır.

Watsapptan sipariş verebilirmiyim ?

0850 550 52 78 numaralı watsapp hattından bilgi alabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Genel işleyiş Hakkında

satış kanallarımız üzerinden bizlere ulaşan tasarımlar size atanan grafiker tarafından düzenlenmekte onay için web sitemize yüklenmekte
sms ve maille bilgi verilmekte değişiklik ve onay ödeme süreci sonrası baskıya alınmaktadır.
tasarım süreci ödemeye yapmayan müşterilerimiz için yoğunluğa göre 4-24 saat arasındadır
ödeme yapan müşterilerimiz için 1-4 saat içerisindedir.

Online Tasarla
editör üzerinden tasarladığınız ve ödeme yaptığınız tasarımlar grafiker ekranına düşmektedir
tasarım sonrası size açılan panel üzerinden onayınız sonrasında baskıya alınır ve basım işlemi sonrası yurtiçi kargo ile kargolanır.

Tasarlat ve Bastır
Tasarımlarınızı prfesyonel grafikerler tarafından yapılmasını olanak veren bu sipariş kanalı ücretsizdir
beğendiğiniz tasarım yanından tasarla ve tasarlat butonunu kullanarak form aracılığı ile bize bilgilerinizi ulaştırmanız yeterli
grafikerimiz 8 saat içerisinde size bir tasarım gönderecektir.
Tasarım önceliği ödeme yapan müşterilerimizdedir. ödeme yapan müşterilerimize çalışma saatleri içeirisnde 2 saat dönüş yapılmaktadır

Sipariş takibi
sipariş takibi sitemizin üst bandında bulunan sipariş takibi ekranından veya sepettinizdeki tasarım satırından yapabilirsiniz


Watsapptan sipariş

0850 550 52 78 numaralı watsapp hattından bilgi alabilirsiniz.

Ödeme kanalları hakkında

Havale
Hesap numaralarımız üzerinden yaptığınız ödemler mesai saatleri içerisinde 45 dk muhasebe tarafından onaylanmakta
ve siparişe işlenmektedir bu süreç uzasa dahi ürünler baskıya girme sıralarını etkilemez.


Kredi Kartı
Kredi Kartı ödemelerinde aracı kuruluş İYZİGO dur bu kuruluş üzerinden ödeme almaktayız
sitemiz 128 bit şifreleme ile korunmaktadır.
iyizigo ileri derecede güvenlikli ödeme aracı firmasıdır.Şeffaf Kartvizit

060.mic P.V.C
su geçirmez
Resimli Baskılara Uygun


Oval Kenar Standart
85 x 55 mm
Zeminli Baskılara uygun


Harika bir izlenim için
farklı bir doku
popüler ve sıradışı


5-10 iş gününde basılmakta
yurt içi kargo ile
ücretsiz gönderim sağlanmaktadır

Ürünleri Daha detaylı
incelemeye ihtiyacınız mı var ?
Tasarım topluluğumuzun
yaratıcı, videolarını
izleyebilirsiniz
:)
Tasarım ilhamına mı
ihtiyacınız var?

Tasarım Ekibimiz yaratıcı, yaratıcı ve
biraz da zekidir - işinizi büyütmek
için tatlı tasarımlar,
ilham veren hikayeler ve
ipuçları için inceleyin

BLOG
PROFESYONEL TASARIMLARLA
ANINDA ETKİ YARATIN


üretiyoruz öğreniyoruz yenilikleri takip ediyoruz müşterilerimizin hikayelerine isteklerine uygun tasarımlar ve baskı çözümleri sunuyoruz çünki; bir kartvizitten çok daha fazlasıyız.

ÜRETMEDİĞİMİZ ÜRÜNÜ
SATMIYORUZ !

Kartvizit.com.tr bir matbanın dijitalleşmesi sonucu doğan ve tasarım gücü ile beğeni toplayan yetenekli gençlerin markasıdır, üretiyoruz, keyif alıyoruz bu yüzden çok seviliyoruz .

BİR KARTVİZİTTEN ÇOK
DAHA FAZLASI

Sadece kartvizit üretmiyoruz ofis içi ve ofis dışı tüm baskılı ürünler için çözümlerimiz var yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti yüksekolan her ürün için irtibata geçin.BASKI MERKEZİ

Hazır Tasarımları burda kağıtla buluştutuyoruz Siz Tasarlayın biz Basalım

Baskı Merkezi
ÜCRETSİZ DOSYA KONTROLÜ

info@kartvizit.com.tr maille tasarımınızı gönderin uygunluğunu kontrol edelim .

HAZIR ŞABLON İNDİR

Baskıya Hazır baskı şablonu indirin ve üzerinde tasarlayın

Baskı Merkezi
Tasarımınız Hazır mı ?

Sadece Baskı Hizmeti
Alabilirsiniz