çağrı merkezi
Daha Detaylı Bilgi için Sizi Aramamızı İstermisiniz
Bilgi Formu
Hizmet Sözleşmesi
Madde 1 - Sözleşme Tarafları

1.1 Zuhuratbaba Mahallesi Şükran Çiftliği sokak No:15/2 Bakırköy Adresinde Faliyet Gösteren Kartvizit.com.tr (Bundan sonra “Kartvizit.com.tr” olarak anılacaktır.) ile www. Kartvizit.com.tr web sitesinden sipariş verirken elektronik olarak onay veren “müşteri” arasındadır.

Madde 2 - Konu

2.1 İşbu sözleşmenin konusu ;Kartvizit.com.tr internet sitesi üzerinden sipariş verecek müşteri ile Kartvizit.com.tr’nin karşılıklı yükümlülükleri.

Madde 3 - Sorumluluklar 3.1 Kullanıcılar müşteri olabilmek için kendi belirledikleri şifre üye olabilir. Müşteri sipariş formunda belirtilen bilgileri doldurmak, hizmet sözleşmesinde belirtilen şartları onaylayarak, gizlilik politikasına uygun davranacağını taahhüt ederek üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Üyelik işlemlerinin tamamlanması hizmet sözleşmesi kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmesi ve bu sözleşme eklerinde yer alan belgelerde belirtilen hak ve yükümlülüklerin kabul edildiği anlamına gelir.

3.2 Üyeliği dondurulan, üyeliği yasaklanan kullanıcının başka bir kullanıcı hesabı ile üye olması yasaktır.

3.3 Kartvizit.com.tr, her hangi bir gerekçe göstermeden, bildirimsiz ve tazminatsız üyeliğe son verme ve dondurma hakkına sahiptir. Üyeliğin dondurulması ve ya sona erdirilmesi durumunda Kartvizit.com.tr’den herhangi bir ad altında tazminat ve gider talebinde bulunulamaz.

Madde 4 - Hak ve Yükümlülükler

4.1 Müşteri’nin Hak ve Yükümlülükleri:

4.1.1 Müşteri Kartvizit.com.tr üzerinden ve hakkında gerçekleştireceği her türlü işlem ve eylemde iş bu sözleşme koşullarına, kanuna, ahlaka ve adaba, temel ve ticari dürüstlük ilkelerine uyacağını kabul ve taahhüt eder.

4.1.2 Kartvizit.com.tr, yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde Müşteri’nin kendisinde bulunan bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşabilir.

4.1.3 Müşteri üye olurken veya sipariş verirken kullandığı kullanıcı adı, şifre, ödeme bilgilerinin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder. Bu bilgilerin doğru olmasından ve 3. şahıslarla paylaşılmasından Müşteri bizzat kendisi sorumludur. Bilgilerin doğruluğu ve 3. şahıslarla paylaşılan bilgiler konusunda yaşanacak sorun ve zararlardan Müşteri sorumludur.

4.1.4 Müşteri çalışma yükle bölümünden göndereceği sipariş dosyalarının Kartvizit.com.tr’de bulunan Yardım Merkezi bölümünde yer alan tasarım ölçü ve kurallarına göre göndermekle yükümlüdür. Yardım Merkezi’nde bulunan tasarım ölçü ve kuralları dışında gönderilen dosyalarda oluşacak olan zararlardan müşterinin kendisi sorumludur.

4.1.5 Müşteri online tasarla bölümünden göndereceği siparişte şablonlarda yaptığı değişiklik nedeni ile oluşacak zararlardan kendisi sorumludur.

4.1.6 Müşteri işlerini gönderirken Kredi kartı, Havale, EFT kanalları ile ödeme yapabilmekte olup, işin baskıya girmesi için ödemenin eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Gönderdiği sipariş gurubunda yer alan bütün ürünlerin ödemesini tek seferde yapmakla yükümlüdür. Aksi halde yapılan eksik ödeme gruptaki bir kısım işlerin basılmasına yeterli olsa dahi iş baskıya alınmayacaktır.

4.1.7 Müşteri siparişi baskıya alındıktan sonra iptal edemez, geri ödeme talep edemez. Müşteri iptal işlemini sadece “Grafiker Onayı Bekliyor” konumundayken gerçekleştirebilir. Müşteri siparişini iptal koşullarına uygun gerçekleştirdikten sonra geri talep edebilir. Geri talep edilen ücret 15 gün içerisinde ödenmenin yapıldığı yol ile (havale, eft, kredi kartı vb.) geri ödeme yapılacaktır.

4.1.8 Ofset baskılarda toplu olarak baskı yapıldığı için, Renk tonlarında %0-15 kadar farklılık olabilir. Bu tür durumlarda sorumluluk firmamıza ait değildir.

4.1.9 Firmamız Toplum Örf Adet ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan içerikli ürünlerin hizmetini vermemektedir. Müşterilerimizden bu yönde sipariş istekleri geldiğinde firmamız tek taraflı olarak hizmet sözleşmesini fesh etme yetkisine sahiptir.

4.2 Kartvizit.com.tr’nin Hak ve Yükümlülükleri

4.2.1 Kartvizit.com.tr, site üzerinden gönderilen dosyaları ödemesi tam olarak yapıldıktan sonra her ürünün açıklamasında yer alan baskı seçeneklerindeki fire oranları ve teslim tarihi dahilinde basıp göndermekle yükümlüdür.

4.2.2 Kartvizit.com.tr, Gizlilik sözleşmesine uymakla yükümlüdür.

Madde 5 - Hizmet Bedeli

5.1 Kartvizit.com.tr üyeliği için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

5.2 Müşteri seçtiği ürün ve özelliklerine göre baskı ve kargo bedeli ödemektedir.

Madde 6 - Kampanya ve Fiyatlar

6.1 Kartvizit.com.tr’da devam eden kampanyaların süresi Kartvizit.com.tr tarafından belirlenir ve bitiş ve başlangıç tarihi saklıdır.

6.2 Kartvizit.com.tr fiyat listesinde bulunan teslim sürelerinde ve fiyatlarda değişiklik yapabilir. Değişiklik tarihi saklıdır.

6.3 Fiyat listesinde görülen fiyatlara KDV dahil değildir.

6.4 Fatura bilgileri eksik müşterilerimizin faturaları bilgiler tarafımıza bildirdikten sonra kesilecektir.Bu sürede yaşanan zarardan kartvizit.com.tr mesul değildir.

Madde 7 - Sözleşme Değişiklikleri

7.1 Kartvizit.com.tr, iş bu sözleşmeyi tek taraflı olarak uygun göreceği bir zamanda değiştirebilir. Bu değişiklik Kartvizit.com.tr’den veya üyelerin email adreslerine bildirilecektir.

Madde 8 - Mücbir Sebepler

Mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Kartvizit.com.tr işbu sözleşme ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya gerçekleştiremesi durumnunda her hangi bir ad ve şartla tazminat talep edilemeyecektir.

>Mücbir sebep; doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde gerçekleşen olaylar olarak yorumlanacaktır.

Madde 9 - Mücbir Sebepler

9.1 Müşteri’nin göndermiş olduğu sipariş Grafiker tarafından askıya alınıp bilgi istendiğinde gönderilecek bilgiyi kontrol etmek müşterinin sorumluluğundadır. Müşterinin geri bildirim yapmadığı taktirde yaşanacak olan gecikmeden Kartvizit.com.tr sorumlu değildir.

Ürünler tahmini kargo tarihinden itibaren 2 iş günü önce ya da sonra çıkabilir.

Madde 10 - Geri İade

10.1 Basılan ürünlerinin geri iadesi yapılmamaktadır.

10.2 Tasarım olarak satın alınan ürünler iade edilemez

10.3 tasarım olarak satın alınan ürünler başka site ve mecralarda yeniden satılamaz kullanılamaz

10.4 logo ve tasarım satın alınan dosya aynı gün sisteme yüklenerek müşeriye gönderilmektedir

Madde 11 - Hükümler

11.1 İşbu sözleşme taraflar yukarıda bulunan yükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır, yukarıda bulunan yükümlülükler yerine getirilmediği taktirde karar mercii İstanbul mahkeme ve icra daireleridir.

Madde 12 - Bildirimler

12.1 İş bu sözleşmeyi kabul eden kullanıcılar sms ve e-posta aracılığı ile ürünler, fiyatlar ve kampanya detayları içeren bildirim mesajlarını almayı kabul etmiştir.Bildirim mesajlarının taraflarına ulaşmasını istemeyen kullanıcılar için kullanıcı profil kısmında değişiklik opsiyonu verilmiştir.

 • ödeme iade garantisi Ödeme İade GarantisiÖdeme İadesi Basılan Ürünler Hatalı basılması durumunda yeniden basım ve iade yapılmaktadır
 • ücretsiz kargo ücretsiz kargoTüm Ürünlerimiz sepet ayrımı olmaksınız tüm türkiyeye yurtiçi kargo ile teslim edilir
 • güvenli ödeme GÜVENLİ ÖDEMEsitemizde ssl alt yapısı mevcuttur ve 256 Bit şifreli koruma ile evo ssl ile korunmaktadır
 • taksit imkanı taksiT imkanıPayu Ödeme Alt yapısıyla tüm kredi kartlarına taksitle gerçekleşmektedir
 • telefonla sipariş call center desteği09:00 - 18:0 saatleri arasında 0850 550 52 78 arasında telefonla sipariş ve destek alabilirsiniz
 • uygulamamız Uygulamamızadroid ve ios uygulamamız yazılım aşamasında çok yakında indirip güvenle kulllanabilirsiniz
Sizden Gelenler #kartvizitcomtr
BAKIRKÖY OFİS Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No15/2 Bakırköy İstanbul
 • Ürün Sahowroom
 • Tasarım Desteği
 • 0850 550 52 78
 • Hafta içi 09-18:00 Arası Açık
FINDIKZADE OFİS Oğuzhan cd. Aras Pasajı No:12
Fındıkzade İstanbul
 • Kordinasyon Ofisi
 • Randevulu Ziyaret
 • 0850 550 52 78
 • Hafta içi 09-18:00 Arası Açık
Müşteri Hizmetleri Hafta içi 09-18 Arası
 • Sipariş Takibi
 • Ürün Hakkında Bilgi
 • Tasarım Desteği
 • 0850 550 52 78
<