Kullanım Koşulları

İşbu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

 

Kartvizit.com.tr tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da yer alan hüküm ve şartların tamamıyla ve bu metnin ayrılmaz bir parçası olan Kartvizit.com.tr "Gizlilik Politikası" hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.
 

Kartvizit.com.tr, işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar", Kartvizit.com.tr "Gizlilik Politikası" ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır.
 

Değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Kartvizit.com.tr 'un, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur.
 

Kartvizit.com.tr hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız. Fikri Mülkiyet Hakları İşbu sitede yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Kartvizit.com.tr veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır.
 

İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, sözkonusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez.
 

Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz. Web sitemiz ve e-mail yoluyla görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz.
 

Kartvizit.com.tr 'un, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu ve bu yüzden herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz. Web sitemiz sadece yasal amaçlarla ve kanunlara saygılı olarak kullanılabilir.
 

Bu siteyi kullanmakla, yasalara uygun davranacağınızı taahhüt etmektesiniz. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunmak, mevcut hasarları gizleyerek daha sonraki bir tarihte olmuş gibi göstermeye çalışmak gibi eylemler cezai sorumluluklar doğurur.
 

Kartvizit.com.tr , bu tür davranışlara engel olmak için, siteye girişi yasaklamak, şikayette bulunmak gibi uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir. Kartvizit.com.tr , talep edilen bir hizmeti vermeyi kabul edip etmemekte tamamen serbesttir. Web sitemize veya web sitemizden kurulan "link"ler, diğer kişi ve kuruluşlarla bir hukuki ilişki içerisinde olduğumuz veya bu kişi ve kuruluşların edimlerini, güvenilirliklerini taahhüt ettiğimiz, onlar adına hareket ettiğimiz veya onlara her hangi bir konuda yetki verdiğimiz veya bunların eylem ve işlemlerinden sorumlu olduğumuz anlamına gelmez.


Tarafımızdan verilmeyen hiç bir taahhüt Kartvizit.com.tr için bağlayıcı olmayacaktır.

 

ürün teslimat ve kalite taahütü

1 -) urun teslım surelerı kargo teslımat suresıne gore uzayabılır kartvizit.com.tr urunu kargoya ulaştırmayı garantı altına alır 

2-)  özel uretim lak kabartma lak altın yaldız gıbı urunlerde % 25 fire olabılır bozuk urunler musterıye teslım edılmez.

      sipariş verdıgınız ozel urunun 750 - 1000 adet arasında teslım etmeyi garanti eder

3 -) urun bozuk hatalı veya ozurlu ıse urunun ıade kargo ucretını musterı oder ve urunu ıade sebebıyle beraber iletişim adreslerimize kargolar

      urun hatalı ıse belırttıgı hesaba aynı haftanın cuma gunu odeme yapılır .

4-) kartvızıt con tr urun teslım surelerınde 3 gunluk aksamalar meydana gelebılır 

5-) musterı bılgılendırılmek suretıyle 3 iş gunu urun teslımatını gecıktırebılır

 

Kartvizit.com.tr kanalıyla alacağınız hizmetler nedeniyle aramızda bir ihtilaf olması durumunda, bu ihtilafa Türk hukuku uygulanacak ve istanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır.

Copyright © 2010-2013 Kartvizit.com.tr All Rights Reserved Tüm Hakları Saklıdır